Stereotypowe myślenie o bieliźnie modelującej

Ludzie to stereotypowe stworzenia. Lubią sobie wyrabiać zdanie na dowolny temat zanim jeszcze rzeczywiście będą mieli podstawy stwierdzić, że jest tak a nie inaczej. Tak samo ma się sprawa odnośnie bielizny korygującej – bardzo wiele kobiet, a może nawet większość z nich kojarzy taką bieliznę modelującą tylko i wyłącznie ze sztucznymi materiałami. Mało tego – wolą mówić, ze taka bielizna modelująca to dramat pod każdym względem, skóra się pod nią poci, więc ciężko jest w niej wytrzymać, a już w szczególności na imprezie czy przyjęciu, więc na dobrą sprawę rezygnują z niej

Bielizna modelujaca

Połowa osób, która tak właśnie wyobraża sobie majtki wyszczuplające w rzeczywistości nigdy ich na sobie nie miała, a co dopiero powiedzieć o tym mogła je mieć na sobie tyle razy by móc wyrobić sobie swoje własne zdanie na ten właśnie temat. Opinia większości bierze się z pogłosek lub z właśnie stereotypowych wyobrażeń, a przecież tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z aktualną rzeczywistością. Bielizna wyszczuplająca to katorga? Nic bardziej mylnego!

Jeśli należysz do osób o których zostało nadmienione powyżej to najwyższa pora byś przekonała się, jak bardzo się mylisz bo współczesna bielizna modelująca to powszechne zastosowanie mikrofibry, czyli tym samym dołożenie do niej swobodnego przepływu powietrza czyli wszystko w celu maksymalizacji wygody i osiągnięciu zamierzonych efektów pięknie prezentującej się sylwetki. Nie ma to nic wspólnego z pospolitym porzekadłem, że jeśli chcesz być piękna musisz pocierpieć, bo ta bielizna poprawi ci humor a nie doda dodatkowego strapienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *